Linchpin Intranet Suite 3.1

Nový dizajn pre užívateľské profily, sprievodca témou a technicky stabilný základ pre mobilnú aplikáciu

Uplynulých desať týždňov je za nami a skončilo sa ďalšie vývojové obdobie, kedy naše tímy //SEIBERT/MEDIA uviedli na trh nové funkcie pre balík Linchpin Intranet Suite K dispozícii je úplne nová 3.1 verzia riešenia sociálneho intranetu založeného na Confluence, ktorá sa zameriava na profily používateľov. Okrem dlho očakávaného nového profilového vzhľadu s prispôsobiteľnými obrázkami na pozadí sme podnikli aj prvé kroky k výraznému zlepšeniu adresára používateľa. V prvom kroku používateľský adresár ponúka niekoľko možností filtrovania, aby sa ľahšie vyhľadali kolegovia. Tento tím urobil veľa aj v mobilnej aplikácii.

Tu je prehľad nových funkcií:

Intranet a nový vzhľad profilov používateľov

Používatelia teraz môžu do svojich profilov pridať obrázky na pozadí. Týmto spôsobom majú vizuálne prostriedky, aby mohli prejaviť svoje záujmy alebo preukázať, že patria do konkrétneho tímu alebo oddelenia. Táto funkcia môže tiež podporovať identifikáciu so spoločnosťou v celej základni používateľov.

Linchpin Profile obrázok

Možnosť filtrovať v adresároch používateľov

Moderný intranet – v ňom by mali mať používatelia možnosť rýchlo a ľahko nájsť odborné kontakty a získať prehľad o kolegoch v systéme. Odteraz to bude oveľa jednoduchšie, a to vďaka praktickým možnostiam filtra, ktoré sú k dispozícii v adresároch používateľov.

Linchpin Intranet vyhľadávanie používateľov

Intranet a témy – praktický sprievodca témami intranetu

Sprievodca témami vám pomôže prispôsobiť návrh Linchpinu tak, aby zodpovedal vášmu firemnému dizajnu, a to v dvoch krokoch.

  1. Nahrajte logo
  2. Potvrďte alebo vyberte základné farby

Tento sprievodca témou intranetu sa postará o zvyšok za Vás. Máte samozrejme aj možnosť manuálne nakonfigurovať tému neskôr.Linchpin Intranet téma wizard 1
Linchpin Intranet téma wizard 2

Zvýšená efektívnosť a relevantnosť pre správy

Vysoké objemy správ na intranete môžu viesť k výzve, ako udržať jasný prehľad a účinne interagovať so správami.

Teraz budú nové správy, ktoré už boli prečítané, označené.

Náš tím Linchpin vyriešil túto výzvu integráciou aplikácie Viewtracker für Confluence, ktorú vyvinuli naši kolegovia v Bitvoodoo (informácie o Viewtracker nájdete a zadarmo si ich môžete vyskúšať na Atlassian Marketplace). Viewtracker sleduje správanie používateľov: Ak používateľ klikne na položku správy, aplikácia zaznamená tieto informácie prispôsobené používateľovi na pozadí. Linchpin potom vytvorí vizuálnu značku. Ikonka v prehľade, ktorá ukazuje, že nová položka ešte nebola prečítaná, bude potom z tejto konkrétnej správy odstránená.

Linchpin Intranet novinky

Intranetový stabilný technický základ a nový vzhľad Linchpin Mobile

V rámci vydania Linchpin Suite Release 3.1 sme výrazne vylepšili mobilnú aplikáciu, vykonali sme zmeny, aby sme získali stabilnejšiu technickú základňu a celej aplikácii sme dali nový, modernizovaný vzhľad. Vizuálne zmeny v súlade s iOS 13 a aktuálnymi odporúčaniami Google Material Design pre Android zaisťujú, že aplikácia v oboch operačných systémoch vyzerá prirodzenejšie, obsah je viac štruktúrovaný a ponúka intuitívnejšie prostredie pre používateľov.

Linchpin Mobile aplikácia novinky Linchpin Mobile aplikácia používateliaLinchpin Mobile aplikácia profil

Ďalšie funkcie a optimalizácie

  • Jira Issues, úlohy v Confluence a prehľad aktivít sa teraz zobrazujú na bočnom paneli Linchpin.
  • Úlohy v Linchpin Assistant majú teraz dátum začiatku a konca.
  • Ku kategóriám správ sa dostanete prostredníctvom spravodajského portálu a bočného panela.
  • Kategórie správ je možné preložiť.
  • A oveľa viac