Od nás pre Vás

Naším vyhradeným zákazníkom ponúkame priamu podporu špecialistov na najvýkonnejšie servery. Zavolajte exkluzívnu linku podpory kedykoľvek.

Výkonné servery so zárukou

Siete pre prosperitu

Umožnia priemyslu rozširovať sa, prenášať poznatky a príležitosti

HP Servery

V oblasti počítačových serverov ponúkame dodávku serverov HP. Pomôžeme vám vybrať ten správny produkt pre vás. Poskytneme vám komplexné služby týkajúce sa serverov, ich správy a údržby. Naše servery sú vybavené vysokokvalitnými komponentmi od popredných svetových výrobcov. Pri inštalácii serverov vždy postupujeme spôsobom, ktorý pre zákazníka znamená istotu, že nami dodaný server spolu s operačným systémom budú tvoriť spoľahlivý pilier informačného systému u zákazníka.

Inštalácie

Potrebujete inštaláciu sieťových služieb? Naše komplexné možnosti inštalácie zahŕňajú riešenia pre servery, úložné zariadenia, siete, zabezpečenie, cloud, zálohovanie a obnovu po haváriách, ako aj SW produkty.  Sme plne oboznámení s osvedčenými postupmi, ako aj s funkčnosťou riešení, ktoré ponúkame. Využívame osvedčené metodiky, ktoré vedú k hladkej implementácii a konfigurácii Vašich inštalačných riešení. Bez ohľadu na to, či implementujete individuálny produkt alebo kompletné riešenie, máme skúsenosti s poskytovaním kvalitného servisu včas.

Internet

Internet je životná energia súčasného podnikania. Vaša organizácia potrebuje obchodné internetové pripojenie, ktoré je rýchle, spoľahlivé a vysoko kvalitné, za cenu, ktorú si môžete dovoliť. Dnešné organizácie sa spoliehajú na internetové pripojenie, aby interne komunikovali so zamestnancami a externe so zákazníkmi a partnermi. Faktom je, že podnikanie na internete je technologickým základom moderného podnikania. Bez ohľadu na technológiu pripojenia dbáme na maximálnu spoľahlivosť Vášho internetu a bezpečnosť je na prvom mieste.

Wifi siete

Navrhujeme a dodáme bezdrôtové riešenia, ktoré vyhovujú Vašim potrebám. Pred každou projektovanou sieťou vykonávame komplexný prieskum budovy, ktorý s Vami zdieľame.  Pomôžeme Vám vybrať tie správne zariadenia a vďaka spoľahlivosti našich obchodných dodávateľov, s ktorými spolupracujeme Vám môžeme zaručiť riešenie Vašich individuálnych požiadaviek na odolnosť, šírku pásma a pokrytie, čím Vaša bezdrôtová sieť bude spoľahlivejšia a bezpečnejšia.

Domény/Hosting

Ponúkame Vám registráciu domén a webhosting, wordpress hosting, prenájom serverov alebo virtuálnych strojov. Garantujeme dostupnosť 99,98%, takže Vaše weby a aplikácie pobežia v podstate nonstop. Dlhé mesiace bez výpadkov hovoria jasne. Precízna infraštruktúra, vysoká dostupnosť, jednoduché nástroje na správu a každodenná podpora sú samozrejmosťou. My sa staráme, Vy efektívne podnikáte.

v

VOIP Telefónia

Zabezpečujeme návrh a inštaláciu služieb IP telefónie. Môžeme Vám navrhnúť a implementovať telefónne riešenie pre Vaše potreby – od jednoduchého užívateľsky priaznivého, ale bohatého komunikačného systému až po sofistikovanejší IP telefónny systém integrujúci vzdialených pracovníkov s pomocou softvéru na zvýšenie produktivity.

Od nás pre Vás

Naším vyhradeným zákazníkom ponúkame priamu podporu špecialistov na najvýkonnejšie servery. Zavolajte exkluzívnu linku podpory kedykoľvek.

Kontaktujte nás